1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Tažné zařízení (7)
Petra
28/3/2008 12:25:11
Ešče sem nenapsala, kolik to asi bude stát:
2 x 200 (jak kde) = za evidenčky + 2 x 50 na úřadě, dohromady teda asi 500Kč
Petra
Petra
28/3/2008 12:23:52
Ahojte,
u nás na úřadě se to dělá takto:
- zdělám tažné a zajdu na STK udělám evidenčku, kde je poznačeno v poznámce, že chybí tažné
- tažné namontuju na nového trabanta, udělám na STK evidenčku, kde je napsané, že je zde tažné, namontované podle platných předpisů
- zajdu na úřad
-- s techničákem od starého auta + evidenčka, kde mě to tažné- oficiálně zdemontujů
-- s techničákem od nového auta + evidenčka - a to tažné mi oficiálně chválá
Je to hrůza, ale naši technici (na Městském úřadu v- Hodonín - zatím nic lepšího nevymysleli)
Bacha, chce sa to na kažném příslušném úřadě zeptat (podle místa trvalého pobytu)
Ahoj Petra
Pajka Profil uživatele + foto
28/3/2008 07:21:08
No, to je jedna možnost, nebo bych vzal TZ z vraku, který papíry už nemá. Kdosi mi říkal, že by to šlo udělat s čestným prohlášením (původního majitele).
mp Profil uživatele + foto
28/3/2008 06:59:18
Já jsem to pochopil takto:

- vezmeš TZ z vraku s papíry
- hodíš TZ na pojízdného Trabiho
- zajdeš na STK
- zajdeš na DI s papíry z vraku
Ladislav Ševčík Profil uživatele + foto
27/3/2008 15:17:30
Tak to jsem trochu nepochopil... Když dojdu jako třeba s papírama toho trabanta, na kterém je to tažné a řeknu, že to chcu přepsat na druhého, od kterého budu mět stk nebo jak?
mp Profil uživatele + foto
27/3/2008 13:47:32
Nedávno jsem se na to ptal na DI, nebo co to dneska je. Prý stačí velký techničák od toho vraku a nová STK. Možná bude stačit jen čestné prohlášení.
Pajka Profil uživatele + foto
27/3/2008 13:36:32
Zdravím, koupil jsem si trabanta bez tažného zařízení. Dále jsem sehnal trabanta v horším stavu s tažným, TP (několik let propadlou stk) a vozíkem + ještě jednoho vraka s tažným bez tp. Co by bylo potřeba, kdybych chtěl předělat tažné na toho mojeho s platnýma papírama? Vím, že je to dneska celkem problém, ale jak by se to dalo kdyžtak pošmelit, popřípadě kde je potřeba mít známosti a jak se to dá třeba zjednodušt (něco obejít). Poraďte.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Tažné zařízení

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist