1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Kolebka (7)
Standa1443
25/3/2008 19:29:29
Takovou kolébku mám, ale ještě jsem s ní nedělal, ale příští měsíc ji použiju.
Tomas
25/3/2008 12:47:57
snad bych mohl zapujcit original kolebku, muzu ji dovest do Uherskeho Hradiste,kdyzatk se ozvet na tom601@seznam.cz
Pajka Profil uživatele + foto
24/3/2008 23:29:29
Zdravím,
trochu odbočím. No, co jsem se tak pokoušel v okolí sehnat nějakou kolébku, tak nic. Sehnal jsem si ale návod na výrobu kolébky z časopisu Udělej si sám (příloha). Možná se mi to s pomocí známých (svařečů) podaří vyrobit.
Jak byste tuto kolébku hodnotili, nemáte ji někdo? Btw: kolem Uherského Brodu asi nikdo kolébku na pučení nemáte, co?
Přílohy:  uss09koliskapretrabant.pdf (294,8 kB)
vojtěch K Profil uživatele + foto
20/3/2008 10:08:20
jo souhlasím dnes sem se díval je to trabantácká
Lážo
20/3/2008 05:50:08
Mně se zdá v pohodě, trabanťácká. Rozvidlená část patří na zadek vozu - u vinuťáka je to dokonce málo rozvidlené tak sem to řešil flexou a mám tuto část odnímatelnou. Rovná příjde na předek.
vojtěch K Profil uživatele + foto
19/3/2008 23:20:01
neni to náhodou na škodovku protože nemá rozvidlení na obou dílech myslim tim zapření o podběh
tadanda
19/3/2008 21:31:33
serwus panove (prip. damy)...chystam se poridit kolebku na trabika...mam uz vyhlidlou, domluvenou, jenom si nejsem jistej, jestli je to opravdu ona, prip. jestli obsahuje vsechno co ma (priloha), nebo jestli treba neni nejak zdeformovana?...vzdycky jsem jenom videl obrazek preklopenyho trabika a kolibka nebyla poradne videt, tak nevim jestli to co chci koupit je uplne v poradku...poradite mi prosim?! predem diky a at to frci; TDD
Přílohy:  kolebka.jpg (198,3 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Kolebka

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist