1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Hasičská IFA (11)
Ifáček
1/5/2016 13:45:08
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké jsou klínové řemeny na IFU W 50 La a pokud možno kde by se dali sehnat. S Pozdravem Ifáček
Jakub Hubálek
1/6/2012 21:26:01
Dobrý den.

Chtěli bychom Vás cestou požádat o pomoc.

U našeho hasičského sboru máme automobilový žebřík na podvozku Ifa.

Potřebujeme s ním zajet do servisu před STK a opravit brzdy. Zároveň nás zajímá zhodnocení celkového stavu podvozkové části.

Jsme v odvětví těchto podvozků jaksi nováčci, tudíž nevíme na koho se nejlépe poradit.

Bylo by možné požádat Vás o doporučení některých servisů v Praze či jejím okolí, které se zabývají těmito podvozky?

Moc děkujeme za rady.

S pozdravem Jakub Hubálek
Zástupce velitele jednotky
Sbor dobrovolných hasičů Praha – Kunratice
Tomáš Kouřil Profil uživatele
13/3/2008 21:27:44
odpovezeno majlem,.
Jindřich Theumer
12/3/2008 18:56:02
Dobrý den,

Četl jsem Vaše stránky kde popisujete prodej hasičského automobili IFA, máme jeden takový také na prodej jedná se o automobilovou stříkačku AS-16 na podvozku Ifa W50L/LF rok výroby 1976 STK platná do 05/2008, vozidlo je dobrém stavu. Možno zaslat foto emailem. Tímto Vás žádám o kontakt na případného zájemce o koupi vozu.
S pozdravem za SDH Vejprty Jindřich Theumer 723/864568
Tomáš Šústek Profil uživatele
11/3/2008 20:50:52
Takže IFA již našla nového majitele. Bohužel se nejdná o sběratele, ale opět o hasiče, ale snad bude ještě dlouho sloužit lidem k ochraně životů i majetku.
6/3/2008 17:15:40
info jsem předal kamarádovi, který se zabývá vozidly IFA W50.
6/3/2008 15:52:52
Tak tady mám bližší informace. Jedná se o vozidlo AS-16 IFA W50L / LF 16, z roku 1978. Vůz je plně funkční, v původním stavu, udržovaný a má najeto 28 000km. TK je do dubna 2008. Pneu 80 %. SDH za něj požaduje 35 000kč. Myslím, že by ho byla veliká škoda.
Přílohy:  ifa1.jpg (106,0 kB)
habr Profil uživatele
6/3/2008 09:01:33
To Tomáš Šúsek: ahoj, nejsem vážným zájemcem o koupi Ify, ale neumím si představit reálnou cenu takového mimořádného vozu koncernu IFA, jestli prodejní cenu tohoto vozu znáš, můžeš ji sem, prosím, uvést? Možná by to zajímalo více lidí a také by to možná pomohlo vůz zachránit před hutěmi.
5/3/2008 18:34:30
arma@email.cz. Ifa je vybavena i čerpadlem a vodním dělem. na požádání bych mohl ji i nafotit
4/3/2008 18:10:38
tak mi napiš meil, možná bych o někom věděl.
4/3/2008 17:58:00
Dobrý den,
sbor dobrovolných hasičů obce Darkovice na Ostravsku, chce ze své výzbroje vyřadit hasičský automibil IFA, který je určen pro přepravu hasičského družstva a vybavení. Jelikož o zachovalý a pojízdný stroj nikdo neprojevil zájem, má být dán do šrotu, což je myslím škoda. Pokud by někdo zájem, dejte mi prosím vědět.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Hasičská IFA

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist