1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Palubní deska (8)
Tom
27/2/2008 15:52:36
Děkuji v¨šem za odpovědi, bohužel štítek někdo nahradil jiným, zkusím se ještě podívat, zda tam není zakytovaný zmiňovaný rok a týden výroby.
BMBCLT Profil uživatele + foto
25/2/2008 22:20:11
měl sem 87čku eSko a až na pár detailů je palubka stejná jako na té fotce, akorát úplně nalevo, jak je ta záslepka byl oranžový malý kolíbkový vypínač (se žárovkou) na zadní mlhovku a nalevo vedle tachometru byly díry jen na tři velký kolíbky; vypínač varovných světel byl ještě ten klasickej čudlík se žárovkou. ty 2 velký kolíbky byly černý (1 a dvou polohová) a třetí žlutá na vytápění zadního skla.
mack Profil uživatele + foto
24/2/2008 19:46:48
pro lepší vysvětlení jsem naskenoval palubku z příručky roku 87.
Dole starý typ palubní desky a nahoře nový. Je to německy, ale to snad není veliký problém.
Přílohy:  trabipalubka.gif (944,2 kB)
24/2/2008 19:01:57
Co se týká roku výroby, mělo by to vypadat takhle, pokud to někdo nezakytoval, nebo nezavařil.
Přílohy:  win.jpg (802,9 kB)
24/2/2008 18:58:49
Takhle vypadá palubní deska 4/87. Jen to rádio není original, klasika je díra na starý typ s cudlíkama.
Přílohy:  palubka.jpg (839,9 kB)
Standa1443
24/2/2008 12:34:18
Pokud to je vinuťák, mel by být týden a rok výroby vyražen většími čísly vedle štítku kastle.
Peter
23/2/2008 20:50:09
odfoť štítok s číslom karosérie nad nádržou a celé auto.
potom sa uvidí ľahšie....
Tom
23/2/2008 20:33:48
Dobrý den, pustil jsem se do renovace T 601S. Vůz je dovezen ze SRN a není mi znám přesně jeho rok výroby, ale zřejmě se jedná o vůz vyrobený po roce 1988, neboť je vybaven nápravou s vinutými pružinami. Bohužel předešlý majitel zřejmě nadělal do plaubní desky několik otvorů navíc, takže Vás prosím, pokud někdo vlastníte originální palubní desku tohoto provedení, zda by jste mi ji mohli nafotit. Dále prosím o radu, jak přesně zjistit rok výroby. Přes výrobní číslo to nelze, neb to odpovídá vozu z roku 1978. Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Palubní deska

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist