1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Cyklovač stěračů (8)
Pavel JHB Profil uživatele
15/2/2008 10:16:29
To musel nekdo vykuchat razeni na podlaze uz melo provedeni s tim 3x
setrenim po ostrikovaci a pokud to byl kombik, tak ty mely i cyklovac dozadu
(napravo vedle radia).
Viktor
15/2/2008 08:53:52
Tak to jsem netušil. Měl jsem Wartburga s řazením na podlaze a tam to nebylo. Možná to nekdo vyměnil.
15/2/2008 01:58:06
Viktor> Wartburg mel standardne cyklovac od roku cca 74!
14/2/2008 19:00:22
Spodek zel neni univerzalni!!, delalo se nekolik provedeni (nepocitam
variantu s/bez ostriku. Kdysi jsem soudruhu Drsatovi napsal clanek do SM jak
tyto spinace kombinovat (lze to, ale je nutno upravit zapojeni) Kazdopadne
pokud se to vyzkousi, nic se nastane, maximalne se z nej zacne kourit :-)
mp Profil uživatele + foto
14/2/2008 13:18:50
Díky
VlaVla Profil uživatele + foto
14/2/2008 13:01:41
Tenhle cyklovač se montoval do všech možných vozidel z NDR. Páčka je opravdu Wartburg, ale spodek je univerzální. Při použití nejlépe normální trabantí plastové matice (nízké provedení, na obrázku je vysoká z W353) to bude jistě pasovat i do Trabanta. Přesně tenhle typ (8682.7) se do Trabanta nedával viz. [URL] Podle mého bádání nebude mít stírací automatiku (zmáčkneš ostřik a samo se 3x setře) . Tu měl jenom typ 8682.11
Viktor
14/2/2008 11:48:11
Páčka je z Wartburga a ten spodek vypadá jako z Trabanta. Co já vím tak Wartburg standartně neměl cyklovač.
mp Profil uživatele + foto
14/2/2008 10:35:54
Je to vůbec Trabantí?
Přílohy:  312904647.jpg (41,2 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Cyklovač stěračů

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist