1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

AWauta-Vse kolem aut (13)
habr Profil uživatele
6/3/2008 09:09:13
Na takovou otázku nelze odpovědět konkrétně. Žádný autobus nemá méně než 6 kol a neznám autobus s více jak 11ti koly. Hmotnost začíná u 3,5t Avie a možná končí někde na 11ti tunách u patrového třínápravového Neoplanu. Otázka je stejná, jako bych se ptal, jak velká a těžká může být ryba. Mezi šprotem a plejtvákem krapet rozdíl bude, ale obojí je ryba.
Dvořka
5/3/2008 18:08:11
kolik kol má autobus?jakoá má hmotnost autobus?
Karl
18/2/2008 08:29:48
Tak to jsem rad a jeste jednou Vám přeji úspěch a další rozvoj.
Martin
16/2/2008 17:14:00
ja te chapu, jsem ve vice diskuzich a zajima ji me nazory, urcite je co vylepsovat, tak ze diky za nazor a vim ze zatim nemame clanky o trabantech, ale i to je pokrok, pripravujeme sekci veterani, tak treba jednou i bude. Jeste jednou diky vsem za nazory.
Karl
7/2/2008 16:02:22
2 Martin: sorry, pisu to z mobilu, takze 60/70 let, jako Countach a Carabo a tyhle veci zase berou mizive procento populace. V podstate jsem "nemocny clovek", takze tak. Svetu mir a preji uspech.
Karl
7/2/2008 15:57:27
Martine, neber to prosim ve zlem. Mne ten web nebral, stejne jako mne nebere nova fabka, octavia, civic v tuningu a treba Hummer na elektronech, chapes mne, doufam. Co tam pridat nevim. Mne krome trabo zajimaji historicke formule s motorem wartburg, eastry, stare zavodaky a prototypy z prelomu 60/70 5et
Martin
6/2/2008 23:55:02
oki, ale trabant je taky auto nebo snad ne, ptam se motoristu, ale tady jsou bohuzel jen veterani
Jinak dik za nazor
Tomáš Kouřil Profil uživatele
6/2/2008 18:44:45
Víš tady je zasadní otazka nasnadě : proč je to zde na tomto webu ? Spíš by jsi se měl ptát na foru škodovek a pod. Tohle jsou veteránské stránky o Trabantech a lidi sem chodí spíš kvuli nečemu jinemu než co daváš za link.

Ptej se jinde.
[URL] - muj Trabantí web...ten je k temátu.

Martin
6/2/2008 13:07:08
to mas pravdu uz jsem rikal at ji stahnou a co obsahove jde to, alespon trochu?
Tomáš Kouřil Profil uživatele
5/2/2008 22:26:04
Nejvíc mě tam zaraží ta reklama na vodku, to jako se mi nezdá jako nejlepší nápad. :(
Martin
5/2/2008 20:16:05
to me mrzi, ze zadnej, co takhle poradit co a jak
Karel
4/2/2008 13:05:24
žádnej, neoslovuje mne
Martin
4/2/2008 01:02:24
jaky mate nazor na novy web o autech [URL]
Přílohy:  logoawauta1orig.jpg (13,3 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: AWauta-Vse kolem aut

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist