1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Trabant nejde nastartovat ani roztlačit (1)
miloš
21/1/2008 20:14:41
Mám problém s Trabantem. Nejde nastartovat - při otočení klíčkem startér zabírá, jinak ale nic. Nejde ani roztlačit: zařadím rychlost, zmáčknu spojku a stejně s ním nejde hnout.
 
Tomu předcházela jízda, při které jsme to auto asi porouchali ... chtěli jsme najet na obrubník, akorát to nemělo sílu, tak jsme po krátké chvilce dali zpátečku a vzdali to, jenže v tom jsem začal cítit takovej smrad, mohla by se za tak krátkou dobu spálit spojka a mít souvislost s tím, že to nejde nastartovat (vybitou baterií to není, tu jsme dobíjeli a nic) ani roztlačit?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabant nejde nastartovat ani roztlačit

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist