1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Chromofix - čím odstranit (5)
Filip
9/5/2010 18:09:36
ahoj,
já mam velvasol na odstranění chromofixu doma. Pokud jej někdo potřebuje, věnuji ho zdarma, jinak ho vyhodím.
Pavel Hahndorf Profil uživatele
4/1/2008 14:38:34
Ja kdisi koupil chromo narazniky co byly napatlane timto svincvem a jeste nejakym bezbarvym lakem na drevo.Taky to nicim neslo dolu az kdyz uz jsem byl zoufaly tak jsem pouzil odstranovac starych nateru.Slo to dolu jedna basen a chrom to neposkodilo.
Pavel JHB Profil uživatele
3/1/2008 18:48:21
Jsem jeste pametnikem techto zazraku, kdysi to kamos matlal tusim na zigula
a myl to MYSLIM technicakem. Zkousel jsi ho?
Lážo
3/1/2008 12:05:05
Zkus napsat do poradny na:
[URL]
třeba budou vědět
VlaVla Profil uživatele + foto
3/1/2008 11:54:38
Ahoj, kamarád koupil Wartburga, kterému původní majitel natřel chromy přípravkem na ochranu Chromofix, který se už dávno nevyrábí. Na plechovce je napsáno, že se odstraňuje použitím Velvasolu (taky se nevyrábí). Nemáte někdo nápad čím to sundat? Zkoušel to různými ředidly a jediné co to sundavalo a ještě veeelmi špatně bylo nitroředidlo.
Co jsem dohledal, tak Velvasol bylo nějaké speciální rozpouštědlo viz tady [URL] a Chromofix je založený na laku z rozpustidel a plastických hmot viz zde [URL] Zkusil jsem napsat i do Velvany, která obojí kdysi vyráběla, ale nedělám si velké naděje, že odpoví...
Přílohy:  chromofix.jpg (104,5 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Chromofix - čím odstranit

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist