1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
karburátor (4)
trabas Profil uživatele + foto
7/7/2009 18:24:49
Já mám trabíka od listopadu 2008. Při koupi měl elekr. zapal. EBZA a karb. 28H1-1 (r.v. 7/1988). Celou zimu to šlapalo. Z jara jsem EBZu nahradil klasikou (nové mech. zap. DDR) a karburátor je pořád stejný. Myslím si, že to jezdí dobře a spotřeba pod 7 litrů na 100km. Nemohu porovnat, ještě jsem s jiným trabíkem nejel.
Přílohy:  trabiolaf098.jpg (99,3 kB)
Roman
7/7/2009 11:16:15
Zdravím všechny:-), mám karbec jikov 2861 a rád bych se o něm něco dočetl,popř.koupil nějaké díly, ale nemůžu nic najít.Nemůže někdo poradit ?

díky moc
Tomáš Kouřil Profil uživatele
16/12/2007 16:10:10
Já měl 1-1 na motoru ajelo to na prd, především v zimě, než se to ohřálo. Zase na druhou stranu jsem měl auto, které jelo skvěle i s tímto karbecem. ale je pravdou, že při mrazu, v zimě mi ta 1-1 vadila, že trvalo déle, než se motor uklidnil a bežel v pohodě. Musel být vytažen dele sytič.toť má osobní zkušenost.
trabo Profil uživatele + foto
16/12/2007 13:56:13
chci se zeptat jaké máte zkušenosti z karburátorem 28h1-1E nebo jakým karburátorem osadit trabant s ohledem na spotřebu a výkon
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: karburátor

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist