1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

návrh postupu' (5)
Tomáš Kouřil Profil uživatele
13/12/2007 20:00:05
Sranda ano, ale jak pro koho. Pokud s tím nemáš zkušenost, tak je lepší aby ti pomohl někdo kdo ví co a jak. Aby to na tebe nespadlo. Samosebou se motorový ram musí podložit něčím, aby nespadl po uvolnění hned dopředu na zem, to same kastle. Já dávám tvárnice, nebo pražce na podložení.Bohatě stačí.
Karel
12/12/2007 20:24:13
díky...mě jde hlavně o místa podložení, aby až povolim poslední šroub mi to nevylítlo nebo neujelo.....ale když řikáte že je to sranda tak to snad zvládnu. díky
Eda Profil uživatele
12/12/2007 19:56:58
Ano Je to možné, podložiš rám motoru aby se nepřeklápěl dopředu a dozadu, odpojiš vše co je spojeno s motorem a převodovkou - výfou, lanka, brzd. trubky, volant pod hardyspojkou, řadicí páku, přívod benzínu a možná ještě nějakou drobnost. Pak podložiš karoserii pod prahy. Vyšroubuješ 6 šroubu M10 spojení s vlaštovkou a nadzvedne se karoserie a motor zůstane na zemi. Pojedeš dozadu s karosérii a položíš.
Zpětná montáž je taky možná, ale je obtížnější.
Tomáš Kouřil Profil uživatele
12/12/2007 19:56:06
Vyndat komplet přední nápravu je sranda. Prvně je třeba odpojit všechy hadičky, lanka a táhla. Odpojit kabely elektriky, odpojit tyč řízení, povolit tlumiče v kloboucích,...a pak je jen to poslední ...povolís na kazde strane 3 srouby velikosti 16 či 17 a je to venku.
Karel
12/12/2007 19:22:29
zdravim
pánové eksistuje nějáký postup jak vyndat z trabika to co je v příloze na obrázku v celku?
díky
Přílohy:  koza.jpg (90,7 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: návrh postupu'

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist