1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

brzdy (14)
pepe077
27/4/2014 19:54:19
Ahoj, po komletni vymene brzd se nezlepsil brzdny ucinnek,potrebuji vícekrát našlapat,abych docilil brzdeni. Jinak okruh jsem odzdusnoval x krat. Dik za radu......
habr Profil uživatele
6/4/2014 00:10:37
Škodovácký hlavní válec je u Trabanta vhodný dát jen do kufru jako zavazadlo. Při předělání celého ústrojí na použití Škodováckého válce, což vyžaduje dost závažný zákrok do konstrukce brzd, nebude brzdný účinek uspokojivý. Především pro různé průměry válce a délku kroku pedálu, ale také pro absenci posilovače. Navíc je určen pro kotoučové brzdy které jsou mnohem účinější než bubnové brzdy Trabanta. Tuto záměnu nedoporučuji.
mat25
5/4/2014 20:26:29
Chcel by som sa opýtať či je možné dať do trabíka hlavný brzdový valec zo škody 120 lebo sa mi pokazil jednookruhový a rozmyšlal som nad tým či by sa s ním nezvíšila účinosť brzdenia a ešte či nie je probelm že ten škodovácky je na posilovač keď trabant posilovač nema
ďakujem
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
19/11/2010 17:40:19
Trošku slabší účinek brzd, doporučuji rozdělat a namontovat správně.
daniel
18/11/2010 17:06:24
chci se zeptat kdyz by se prehodili spatne valecky brzd. ve predu tak co se stane pritom oba tam snad pasujou myslim tim levy a pravy
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
16/9/2008 11:30:48
Chcem sa opytat, ci budu brzdy typu simplex (pakne + valcek) pasovat na stit zadneho ramena novsieho prevedenia so samostelmi.
mack Profil uživatele + foto
20/4/2008 21:19:55
Zkontroluj samoštely jestli mají v pořádku pérka. A rozporku mezi paknama jestli není vymačkaná. Další možnost je mastnota, jestli někdo nešetrně namazal lanko ruční brzdy a tekoucí váleček. Teď mě ještě napadlo, jak vypadá buben, nemá drážku?
Radim Řehoř
20/4/2008 17:47:08
Dobrý den chlapi potřeboval bych pomoct prosímvás o rady mám tento problém: nebrzdí mi pravé zadní kolo na Trabikovi byl jsem na STK a nebrzdilo jak při použití nožní brzdy tak i ruční brzdy mám na to ještě 14 dní abych to za 100Kč mohl napravit pište mi prosím na uvedený e-mail Radim.rehor@seznam.cz možnosti které by to mohli zapříčiniti moc děkuji.
Standa1443
11/12/2007 14:13:28
Zkontroluj, jak píše majatrabi, jestli máš ve předu správně namontované válečky, pravá a levá strana.
Andre Profil uživatele
10/12/2007 22:13:45
Nevim jestli to u jednookruhu muze taky zpusobovat ten jistej problem jako to zpusobuje u dvouokruhu: ma ta tycka, ktera jde od brzdovyho pedalu a tlaci na valec spravnou vuli? Mela by mit cca 2 mm. U dvouokruhu se mi tohle stalo, pripadal sem si jak tele pac sem s tim laboroval asi 14 dni, taky sem vsechno vymenil a pak to byla tahle blbost...
majatrabi Profil uživatele
9/12/2007 23:15:01
Pokud jsi měnil všechna obložení tak bude chvíli trvat než si sednou do bubnů. Přepokládám, že obložení jsou všechna stejná(mají stejnou barvu) a že si dál i správně válečky - pravý, levý?
vojtěch K Profil uživatele + foto
9/12/2007 21:25:34
právě že pakny jsou nový a jejich případný rozdíl by měly vymezit samonastavovače vůlí no nevivym už co stim asi to necham a třeba to zmizí časem přece jenom je to trabant
Tomáš Kouřil Profil uživatele
9/12/2007 20:45:26
napadlo mě např že jedna z paken je o kousíček tlustší a dřív brzdí, možná blbost, nevím.Zkus to parkrat poradne probrzdit pak se to asi srovna....než si pakny sednou...
vojtěch K Profil uživatele + foto
9/12/2007 11:27:43
jsem už absolutně bezradný na brzdách jsem vyměnil vše (pakny, válečky jsou 100%,bubny nepoškrábané,ložiska v nábojích nové) odvzdušněno snad výborně a pořád mi to táhne doprava ale jen při náběhu drzdného účinku pak se zdá že to brzdí stejně. Prostě jak kdyby jedno kolo brzdilo dřív, a hlavně to dělá když jsou studené, pokud jim dám pokouřit tak tento jev zmizí, jedná se o jednookruhové brzdy nemáte s tim někdo zkušenost.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: brzdy

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist