1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

oprava klikovky a výbrus válců (27)
LARRY JAMES
19/7/2017 10:41:31
VÍTEJTE NA SPOLEČNOSTI JAMES ÚVĚRU Potřebujete půjčku? Hledáte podnikatelský úvěr? Osobní půjčka, půjčka na bydlení, automobilový úvěr, studentský úvěr, konsolidace dluhu
Úvěr, nezajištěný úvěr, rizikový kapitál atd. ... Nebo máte dluh ve své posteli, nebo jste od banky odmítli půjčku nebo finanční instituci, kontaktujte nás dnes s následujícími informacemi, abyste zjistili, zda se můžete dostat půjčka
tvé jméno:
množství:
doba trvání:
telefonní číslo:
Napište nám nyní pouze na jamesloanfirm980@gmail.com
Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 2% po dobu jednoho roku až 50 let kdekoli na světě. Nabízíme půjčky v rozmezí od 5 000 do 100 milionů dolarů.
S respektem,
MR LARRY JAMES.
Jamesloanfirm980@gmail.com
Josef
4/4/2017 16:27:32
Pokud sháníte firmu na renovaci kliky, výbrusy válců a další tak doporučuji www.vybrusyvalcu.cz
Ryan
20/3/2017 09:24:01
Ahoj ! Potřebujete legitimní a rychlou půjčku služby? V současné době nabízíme 3% úvěrů všeho druhu, Obchodní, osobní půjčky, půjčky na auta, zemědělské půjček, nebo financování projektu? Nabízíme úvěry firmám a jednotlivcům po celém světě, konsolidaci dluhu, i když máte nízké úvěrové skóre a bylo obtížné získat úvěry z místních bank nebo jakékoliv finanční instituce? A teď mají pevný čas zabývající se své banky, nebo jakýchkoli jiných finančních institucí? Potřebujete naléhavou půjčku pokud ano, napište nám zpátky přes (ryanloaninvestment@outlook.com) dáme všechny typy úvěrů. Použít Nyní a dostat své peníze naléhavě! * Půjčit mezi 5000 až 50.000.000 eur * Vyberte si mezi 1 až 30 let splácet. * Flexibilní úvěrové podmínky. Všechny tyto plány a více, kontaktujte nás. kontaktujte nás emailem: pro úvěrové společnosti, která mě sem asistované je jejich kontaktní údaje (ryanloaninvestment@outlook.com) S pozdravem Řízení. Call číslo: +27 (0603170517) Obraťte se na Speedy úvěr teď!
Roman Šůla Profil uživatele
4/3/2017 20:42:53
Ahoj. Měl bych dotaz na Bojta, jak byl spokojený s firmou, která kliku renovovala a kolik renovace stála? Předem děkuji za odpověď. Roman
Stephen Morgan
2/11/2016 00:17:47
Jste v jakékoli finanční potíže? Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, stavebnictví, realitní úvěr, refinancovat, osobní či obchodní účel nouzové peníze? Jste obchodník nebo ženy, které mají v úmyslu rozšířit své podnikání, nabízíme půjčky všeho druhu. V případě zájmu, kontaktujte nás ještě dnes Email: edisonfinancialhome@gmail.com
Přílohy:  nnnnn.jpg (12,1 kB)
Bojta
9/8/2016 13:03:50
Kliku jsem si nechal renovovat zde: www.vybrusyvalcu.cz + jsme si u nich nechával dělat výbrusy válců
Luke
16/6/2016 11:48:48
Ahoj, já doporučuji výbrus válce zde: [URL] , nechával jsem si u nich dělat asi 5 válců a vždy jsem byl spokojený, dělají i renovace klik, ted jim tam budu jednu posílat
Jan Vorlíček
18/2/2013 11:47:36
Dobrý den
Chci se zeptat, zda by jste udělali GO klikového hřídele na AERO 662 a případně za kolik Kč a nebo GO celého motoru AERO 662(případně za kolik Kč) Děkuji předem za odpověď

Jan Vorlíček
rybník
8/5/2012 08:23:52
uvolnila se závlačka na pístu u skutru udělala dost rýhy ve válci nový nemohu sehnat dá se to opravit děkuji
Tkačík Pavel
8/4/2011 06:21:33
Vážení, právě jsem pořídil nádherný kousek QICKA 100 .

Až na to že se někdo hrabal v motoru a zlomil 2 kroužky . Obracím se na Vás s prozbou
Udělá mi někdo výbrus a kliku. píst je deflaktorový. Klika má značnou vůlí.
Cenu respektuji.

S pozdravem Tkačík Pavel z Hlučína u Ostravy . tel: 777 288 349
trabas Profil uživatele + foto
17/3/2011 20:10:26
Mám dobré zkušenosti s prací u firmou: " František Mudra, strojní výroba, výbrus válců. 33141 Kralovice 464, tel. 373 397 662" . Dělali mi výbrus válců trabant na prům. 75 mm včetně dodávky komplet pístů, čepů atd. s odlišnou vůlí na každém válci za super cenu 1.650Kč a i výbrus bloku motoru VW z 80mm na 82,5 mm (z 1,8 na 2,0), úprav 1,8 ojnic na písty z 2.0 (Oranžáda) atd., výbrusy motocyklových motorů, úpravy válců atd.
Po domluvě zasílá i poštou. Dělájí i pro jiné trabanťáky, viz foto.
Přílohy:  vrbno09098.jpg (101,9 kB)
tomas
17/3/2011 10:43:41
mohl bych se zeptat kde se dají obrousit klikovky a písty v blískosti Ostravy ????
pavel
16/3/2009 23:23:50
opravu klikovek a vybrus kvalitněprovadi firma Berk je to Praha 9 , ulice trabanska293,Satalice
Lopaur Jiří
13/11/2008 12:43:49
Provádíme opravy motorů os. vozů i veteránů , výbrusy válců, výbrusy bloků motorů s dodáním kompletních pístů broušení klikových hřídelí, opravy ojnic, hlav, lití a výroba ložisek,
tel.: 603 494 707 www.brusirnavalcu.estranky.cz
juch1
8/9/2008 20:25:03
mrknete na web multicar22.cz sekce forum.. nebo do poradny, tam lze najít servisy kde dělají vybrusy a i ND.
oldřich machačLHOTA 55
6/9/2008 10:47:58
dobrý den
potřebuji udělat výbrus na motor diesel 1d90 pruměr 90mm,včetně dodání pístu.Předem děkuji.
Josef
3/3/2008 08:37:32
nevým kde bys mohl výbrus a ojnici opravyt ale vým kde to určitě nedávat.Je to firma Motoservis pana Padalíka Miroslava a jeho sina v Šardicích,mě válec po výbrusu vypadá jak zadření a navýc ůplně jiný válec,tak mám nový problém sehnatnový válec.Opravdu platí levní dvakrát placení.
vojtěch K Profil uživatele + foto
5/12/2007 16:49:43
tak tak souhlasim nejlepší udělat celej motor a je zas na chvilu klid
Ivosh Profil uživatele + foto
5/12/2007 12:22:37
Pokud ma pist ve valci vuli v mezich tolerance a dobrou kompresi, vybrus neni nezbytne nutny. Ale zas je to skoda neudelat, kdyz uz se dela GO celeho motoru.
Peter
5/12/2007 11:50:18
Co sa moze stat ak nespravim vybrus? Co okrem slabsieho vykonu bude este?
Dakujem
4/12/2007 11:39:55
S tou čistotou je to pravda. :-) Ale motory se dělají jinde, byl jsem na oné dílně, je to u pana bratra. Bylo tam kromě trabantích i spousta různých 4T motorů rozebraných. Dělají i trabantí motory na rogala. Mně stála renovace motoru 7 kKč. S tím, že v případě motoru pro P60 je menší kliková skříň, takže bylo potřeba ubrat materiál na klice.
Karl
4/12/2007 11:09:32
V roce 2000 stál celej motor 6000 kč včetně demontage&montage z vozu a do vozu. Motor po ujetí cca 1000 km jel na plnej kotel po rovině 120km/h. S touto firmou mám doposud dobré zkušenosti. t.č. mi dělají celý vůz na klíč, ve čt tam jedu na KD, takže, když bude zájem, přiložím zde nějaké foto. Co je mi u nich sympatické - mimo jiné tedy - že mají v dílně tak čisto a pořádek, jako v obýváku.
vojtěch K Profil uživatele + foto
4/12/2007 08:43:28
zatim dík a na kolik to zhruba vijde celej motor máte na něho někdo telefon
3/12/2007 21:24:46
Mala poznamka: Grigar zajisti i vybrus, subdodavatelsky. Letos jsem mu
dovezl kompletni stary motor na P60 a za par tydnu si odvezl domu komplet
repasovany motor vcetne vybrusu, na zvlastni pozadavek mi osadil jehly misto
bronzu, kvuli trvanlivosti.

Rozhodl jsem se do toho jit i pres obcasne negativni reference, ktere na
tuto firmu mam, a kterym ne zcela verim. Proste, podle mne neni nad vlastni
zkusenost. Doufam, ze budu moci chvalit.
Eda Profil uživatele
3/12/2007 20:58:00
Klikovky dělá Přemysl Grigar, Horka nad Moravou, okres Olomouc, na výbrus válců potřebuješ znát jaké písty koupit. Výbrusy válcu udělají v každé brusírně válců, je dobré, aby věděli jaké tolerance Trabant potřebuje.
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: oprava klikovky a výbrus válců

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist