1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Poruchovost (14)
Pavel JHB Profil uživatele
28/11/2007 02:22:36
Na to se neda odpovedet jednou vetou a uz vubec ne kdyz to clovek nevidi
obecne 2 a 50kKc
malej Profil uživatele
27/11/2007 09:07:38
CHtěl bych se dále zeptat,kolik stojí kompletní přelakování trabantu
malej Profil uživatele
27/11/2007 08:07:08
dekuju. jeste stejne musim nasetrit poradne. vidim to tak ze v srpnu bych uz neco poridit mohl
Andre Profil uživatele
26/11/2007 22:16:45
Rozhodne se to vyplati koupit neco drazsiho se zdravou karoserii, nez levnejsi kousek, kterej budes muset nechat vyvarovat - do toho nacpes strasny prachy. V tvym veku mas hooodne casu vybirat a prebirat, takze hlavne nic neuspechej ;-) A hodne stesti pri shaneni :-)
malej Profil uživatele
26/11/2007 20:27:30
nasi ti by mi ho nekoupili. ake jdyz si ho koupim za svoje tak povoli
malej Profil uživatele
26/11/2007 20:16:26
no chci si jej koupit sám. vyplati se koupit nejakej za 3000 treba nebo je lepsi koupit drazsiho?
Eda Profil uživatele
26/11/2007 19:28:59
Když ti rodiče koupí co 5 roku nové auto, ber to. Pokud jsi trošku zručný a máš zájem o auta tak neváhej a ber Trabanta. Žádná (téměř, až na par vyjímek) značka nemá takovou kolektivní podporu jako Trabant. Naučíš se nejen řídit, ale také opravovat a udržovat auto. Vše si můžeš udělat sám, nebo s kamarády. Po republice jsou kluby, kde ti pomůžou v začátcich, přijedeš na sraz, kde předvedeš svůj vozík. Toto ti žádná značka nenabídne.
malej Profil uživatele
26/11/2007 09:00:07
no ale me je 16 a vzivote jsem se v aute zadnym nehrabal
Karl
26/11/2007 08:42:15
jsem to zvládl já, tzn. zvládne už fakt každej
malej Profil uživatele
26/11/2007 08:03:37
opravovat jej bych se musel pomalu naucit no. snad by tatik pomohl, ten si delal taky vse uplne sam. no nejpozdeji pristi rok jej koupim at jej stacim dat trochu dokupy nez budu mit ridicak.
Karl
25/11/2007 23:13:56
Když se o něho budeš starat a budeš vědět kam chytit, tak je to velmi spolehlivé auto. Komentáře a recenze o kterých se zmiňuješ jsou zřejmě od lidí, kteří si zapomenou pustit benzín, nebo vytáhnout/zatáhnout sytič - protože to z nové fabie neznají.
malej Profil uživatele
25/11/2007 19:51:55
Ptám se, protože uvažuji o koupi trabanta. Je mi sice 16,ale chci si jej pomalu poopravit a natuningovat a potom v 18-ti s nim zacit jezdit. meli jsme trabanta pred 7 lety. Byl z roku 1980. Táta jej kupoval uplně novýho,ale potom uz mel nejaky ty poruchy a chtelo to opravy tak jej dal tata pryc a navic potreboval vetsi auto no. Ale trabant je proste NEJ AUTACEK.
Pavel JHB Profil uživatele
25/11/2007 18:00:33
Neni. Jsou to blaboly lidi, kteri trabanta v zivote nevedeli, takze nejlepsi
auto na svete jim vychazi Schade :-)
malej Profil uživatele
25/11/2007 17:38:14
Je vážne trabant tak poruchovej jak se píše v komentářích u recenzí atd?Děkuji za odpověď
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Poruchovost

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist