1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Pístní čep (8)
Tadeáška Profil uživatele + foto
13/11/2007 19:37:02
Kdybyste někdo byl ochotný mi s tím pomoci, napište mi na ICQ 268373692 nebo na skype tadeaska, díky moc. Jsem z toho celkem nešťastná.
13/11/2007 19:29:59
Už mi není jasný jak to mám udělat, když dám abnormály, tak se mi nevlezou do jehláče, když dám klasiku, tak bude volná v pístu. Tak asi zbývá vrátit Kytkovi písty že jsou na prd a převrtanej motor vyhodit :-( Nevylučuju, že jsem něco nepochopila.
Pavel JHB Profil uživatele
13/11/2007 19:10:13
Cepy by do pistu mely jit ztuha. Bezne se pist ohreje, cep da do mrazaku a
hotovo. Nemci je ale natlacovali pomoci pripravku (takove salky kolem pistu
+ vodici cep). Nekde semi tu vali, ale nikdy jsem ho nepouzil. Pokud je cep
volnej jedna se o tzv. plovouci cep a musi byt mazanej i v pistu. Mely ho CZ
125/473. Pist se sice vic nevytluce, ale motor potom hnusne zvoni.
13/11/2007 11:58:01
Ony vůli nemají, jen s nimi jde otočit.
Ivosh Profil uživatele + foto
13/11/2007 11:28:54
Kdyz jsem nedavno vytahoval cepy ze sveho motoru P60, tak natesno v pistu byly. Bez vule, ackoliv sly vyklepnout relativne lehce.
13/11/2007 11:20:24
Zrovna se mi tu jedny válejí do eRkomotoru a fakt pasují. Ale pořád jsou ještě dost na volno, rukou s nima otočím. Sice ve Šlehoferovi je taky nandavaj rukou, ale neměly by být úplně na těsno?
Eda Profil uživatele
12/11/2007 18:53:53
Prý pasuji čepy z š105, bez záruky
12/11/2007 18:07:59
Prosím, jak natěsno by měly být čepy v pístu (u škodovky se třeba lisují za tepla, na T podle Šlehofera za studena) a dají se koupit nové v různých rozměrech? Mám nový písty a mají větší díru na pístní čep než ty původní, jsou to desetinky milimetru ale původní čepy tam vsunu bez námahy a volně se protáčí. Kytka má ale v nabídce jen dlouhé, krátké a abnormály.
Díky moc.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Pístní čep

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist