1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
kontrolka (11)
Ivosh Profil uživatele + foto
13/11/2007 18:43:23
Myslim, ze by to melo fungovat spise naopak. ;-)
vojta101
13/11/2007 17:34:58
tak u mýho vozu to bylo pravděpodobně to světlo, protože, když jsem s ním hnul ,,nahoru" tak už to nesvítí. navíc mi to světlo opravdu ,,spadlo"..zatím a dík
Peter
12/11/2007 15:05:01
Ja co som videl bolo velmi vela variacii na tachometroch okrem 3 spodnych este:
iba zelena, zlta a cervena, iba zlta...
Pavel JHB Profil uživatele
12/11/2007 08:48:06
Stare provedeni - proslapnuti brzdoveho pedalu (spinac pod pedalem)
Nove provedeni - nastaveni svetel (pokud sviti, tak nahoru, staci jen jedno)
vojta101
12/11/2007 08:03:53
podle čísla vyraženýho na karoserii 1989. ta páčka na světla je jen na jednom z nich... dneska na to juknu..
11/11/2007 23:01:29
A jaky mas rok vyroby?
vojta101
11/11/2007 22:40:36
to jsou celkem zajímavý funkce, který jsem vůbec nečekal, že něco takovýho může existovat...doufám jen že tedy není nic s tím brzdovým okruhem, a že to je jen signalizace, která se dá vypnout.... díky
11/11/2007 22:03:44
@Vojta101: kontrolka funkce brzdového pedálu se nahoru do tachometru
montovala v 1. polovině 80. let. Pokud máš mladší vozidlo, tak to také může
být kontrolka seřízení výšky světlometů. Pokud máš na světlometech plastové
přepínací páčky (vysoko/nízko), tak na těch páčkách je spínač, který při
poloze "vysoko" sepne kontrolku v tachometru. Vzhledem k umístění a
provedení spínač často nefungoval velmi spolehlivě. Je také možné, že začal
fungovat, až se do něj dostala voda.
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
11/11/2007 21:04:28
Horní oranžová kontrolka signalizuje poruchu brzdového okruhu u 2.okruhového válce. Sepne se spínačem nad brzdovým pedálem, pokud šlápneš víc na pedál, zůstane sepnutý. Musíš ho prstem vrátit spátky. Taky se stává, že ti pod spínač zklouzne kobereček.
Peter
11/11/2007 17:04:36
To je dobry napad. Chcel by som tiez konecne vediet co znamenaju vsetky kontrolky v tachometri okrem 3 spodnych.
Hore boli asi este 3 alebo proste vsetky co boli....
vojta101
11/11/2007 16:36:31
mám jen malej dotaz. nějak to nemůžu nikde najít. chci vědět na co je u obyčejnýho tachometru ta oranžová ikonka (světýlko) vedle čísla 60? do teď mi nesvítila, tak jsem to neřešil, ale dneska, když jsem jel ve sněhové nadílce a poprvé pořádně topil (což určitě nemá vliv.. :-)) tak se najednou rozsvítila a už svítí furt....dík
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: kontrolka

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist