1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Trabant foto (4)
romelia
17/10/2020 12:37:25
Rychlé a bezplatné půjčky pro celou Českou republiku
 
Nabízím vám půjčku od 20 000 do 10 000 000 Kč za velmi jednoduchých podmínek, kterou investujeme, a půjčuji také jednotlivcům všeho druhu, kteří nabízejí krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky. Neznáme vaše použití a naše převody jsou zabezpečeny bankou, abychom zajistili transakci každému, kdo ji může vrátit s úrokovou sazbou 2%. Kontaktujte mě přímo prostřednictvím:
 
e-mail: romeliamevel@gmail.com
 
e-mail: romeliamevel@gmail.com
 
WHATSAPP: +33 7 54 11 42 04
Přílohy:  telechargement4.jpg (6,3 kB)
Zikmund
17/6/2011 22:19:47
Já ho vlastním od roku 1985
Dvořák Ladislav
25/11/2007 17:00:40
Jsem majitelem tohoto vozu od roku 1972,takže v únoru bude 2x plnoletý. /de jure, / v roce 1997 byla provedena výměna karoserie, za model 1989, ale celá řada dílů je oroginál. Do Prahy pojedu 4.prosince na kontrolu do nemocnice Motol, ale nedomnívám se, že by ten můj byl nejvhodnější fotomodel. Od samého začátku to je dělník na hrubou práci , a ne miláček v garáži. Proto mu říkám Tatra band. Stavěl jsem RD, ale i když jsem navozil značnou část materiálu náklaďákem zbylo na něj i tak mnoho tun. Mezi tím přes naši zahrádku vedly vodovody a kanalizace přípojky pro dalších 6 objektů, i přes příslib že uvedou vše do původního stavu, musel Trabant odvást asi 70m kubických jílu a dovést postupně více než 4x tolik hnoje. Jako extrémy bych uvedl přepravu 12,5 m dlouhých trámů 35x35 cm. Písek z pískovny v Litni , jsem ze Zdic, v období kdy dlouho pršelo,jsem potřeboval trochu dovést.
Kolega v práci,který měl vedlejšák na atodopravu s AVIÍ vyprávěl hrozný zážitek, že tam byl včera s odpadem, (ruzuměj nahoře po rovině zavážka z druhé strany) Bez cizí pomoci by se odtud prázdný nedostal. Já jsem druhý den jel dolů pro písek. Je sice pravda,že jsem
musel po návratu auto umýt, poněvatž Tatry mají vyžší podvozek, a hrnul jsem před sebou vrstvu bláta přes polovinu světlomatů a dosahující v prostředku až na přední sklo,ale kola se ani nehrábla. V autě bylo po změření 0,5m kubických,na vleku obvyklých 0,7 m mokrého písku. Pokud máte zájem o ilustrační foto Trabant s 11 kanoemi na vleku, nebo stromu na střeše, / těch lodí vezl mnohokrát 12,na trati Zdice Chrást, nebo Roztoky Zdice, ale na to nemám fotky. / Neumím moc pacovat s počítačem,a nedokážu sem vložit ilustrační foto, přesto že je připraveno na ploše. Pokud odpovíte, do normálního mejlu to není problém.
 
vh
7/11/2007 17:03:44
Jsem redaktorem webového magazínu Motio.info. Píšeme teď něco o Trabantu a chtěli bychom případně pořídit i vlastní fotografie. Nenašel by se někdo, kdo by byl ochoten Trabanta na chvíli někam v Praze přistavit, abychom si jej mohli zajímavě vyfotit? Možnou odměnou je případně umístění odkazu na nějaké stránky jednak do článku a jednak případně na stránky jinam. Díky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabant foto

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist