1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

T- VELKÁ NEZNÁMÁ-prosba (2)
VlaVla Profil uživatele + foto
6/11/2007 15:18:36
Dobrý den,
Můžete ho nabídnout třeba v inzerci na těchto stránkách :-) Nebo například prostřednictvím tištěné Annonce, případně lokálního inzertního tisku. Je dobré mít připravenou nějakou fotografii a nejlépe ji k inzerátu přiložit.
Cena se pohybuje od "zdarma" k částkám vyšším než deset tisíc, je ale potřeba vědět, v jakém technickém stavu se vůz nachází. Nejlépe, aby je obhlédl někdo, kdo má s nimi zkušenosti. V případě zájmu Vám můžu poslat kontakt na jednoho odborníka, který vám s určením ceny může pomoct, protože do Liberce jezdí.
K prodeji je potřeba hlavně velký technický průkaz(TP), do kterého necháte na úřadě zapsat nového majitele, odhlásíte pojistku (na to POZOR) a pak TP předáte novému majiteli.
AngelikaV.
6/11/2007 14:39:10
Dobrý den!
Zdědila jsem o dědečkovi trabanta. Bohužel nemám řidičský průkaz. Nerada bych ho viděla chřadnout v garáži. Potřebovala pro něj najít nový domov :-))- kde ho budou mít rádi :-)) Je to 601 šedivá, zlobí baterie a technická končí v prosinci 07. Ustájený je v Liberci. Ještě minulé léto s ním děda jezdil. Ráda bych se zeptala (jsa automibilového světa neznalá): Kde mohu auto nabídnout? V jaké cenové hladině se pohubuje kupní/prodejní cena ? Co vše je k prodeji třeba?
Děkuji za odpovědi.
Angelika V.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: T- VELKÁ NEZNÁMÁ-prosba

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist