1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Trabant 601 (5)
habr Profil uživatele
20/9/2015 19:04:17
Podle takového popisu se těžko radí. Předpokládám, že jde o hlavní světlomet a podle toho se pokusím poradit. Pokud nesvítí jen jedno vlákno hlavní žárovky, ale druhé svítí, pak hledej problém postupně ve spálené pojistce (každé vlákno na každé straně má svou vlastní pojistku stejně jako parkovačky, tedy 6 pojistek od leva do prava je jen pro světla), vadné vlákno žárovky, vadný konektor, spoj, nebo drát toho konkrétního vlákna. Pokud nesvítí ani jedno z vláken hlavního světla, ale parkovačka svítí, pak hledej závadu v patici žárovky. Pokud nesvítí na jedné straně nic, tedy ani parkovačka, pak bude problém nejspíš v ukostření celého světlometu, v případě pravého světlometu je to hnědý drát vedoucí z patice až na držák cívek pod šroub M6.
Tomáš
20/9/2015 11:14:25
Dobrý den. Prosím o radu mám Trabanta 601. Nesvítí mi vůbec právé světlo. Žárovku sem vyměnil ale stále nesvítí. Vše jinak svítí. Děkuji za případnou radu. Pusté prosím na email. Tomáš.sallaba@gmail.com
radek
15/8/2014 09:02:14
dobrý den potřeboval bych poradit už jsem 3x rozpulil motor trabant 601 kvůli jednomu šoupátku které mi už 3x vyletělo s těch špuntů na klkikovce . kde je chyba ??
Ivosh Profil uživatele + foto
1/11/2007 22:11:50
Pokud nou bez problemu projde, tak nevim, jak u vas, ale u nas je to 800 Kc
(TK+EM). Jestli se mu tam nechce, asi bude problem jinde. Ale kdyz se s nim
domluvis, ze jakmlie to projde TK, tak to koupis, mohl by na to kladne
zareagovat.
Peter
1/11/2007 21:47:59
Chcem sa opytat co si myslite o cene 7000Sk za auto s dost vela novymi dielmi, novymi brzdami, komplet precalunenim interierom, perfektne zostelovanym motorom.
Auto je ale bez STK na co mi majitel hovori ze nou prejde no ja chcem nech ju on spravi a potom kupujem.

P.S Auto ma registrovane folie skiel a je to limuzinka z roku 1982......

Dakujem
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabant 601

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist