1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
odruseni autoradia (20)
milan
25/5/2013 20:52:30
součástky na tenhle odrušovač seženete v každém novějším autorádiu. v některých je na přívodních vodičích, což stačí jen odletovat, nebo je uvnitř tam kde jsou na desce napájeny přívodní vodiče. je potřeba, aby mínus drát vedl na kondík a z kondíku do rádia. někdy to je tak, že mínus de do rádia a z rádia na kondík. to je špatně, i když to funguje - má to menší účinek.
Jiří Pavlík Profil uživatele + foto
10/1/2008 13:24:42
Moc děkuji a jdu koupit součástky.Až to zprovozním,tak dám vědět
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
9/1/2008 17:26:59
Urcite bude, je to pasivny odrusovac, takze je mozne ho napojit na akekolvek napatie (pokial to suciastky dovolia). na 0V - 24V pojde absolutne bez problemov.
9/1/2008 16:21:19
Moc Vám děkuji,jen mám rádio na 6V.Bude to fungovat?
8/1/2008 15:53:19
Ak Vam to pomoze, tu je schema odrusovaca, ospravedlnujem sa, kreslil som to dost narychlo :). Je to krabicka s troma vyvodmi (na scheme nakreslene hore). Privod s (5A) poistkou sa pripaja na +12V (poistka 8 alebo 7), cierny kabel sa pripaja na kostru a druhy cerveny kabel je vyvod k autoradiu. Tiez som mal problemy s rusenim starsieho radia, pouzitim tohto odrusovaca sa vyrazne zlepsil prijem! Na vyssich frekvenciach je pocut uz len jemne rusenie, ktore sa da uz povazovat za zanedbatelne a pre niektorych "neaudiofilov" nepocutelne....
Přílohy:  schema.jpg (15,6 kB)
Karl
7/1/2008 08:44:03
Nápodobně, ty RFT se dají splašit na ebay.de. je jich tam dost. Karl
7/1/2008 08:17:08
Tak díky moc.Zkusím se tedy po nějakém poohlédnout.Když je dobrý signál,tak se to poslouchat(při troše tolerance)dá,ale když bude k mání lepší,tak proč ne?Děkuji a přeju Ti hodně šťastných kilometrů
Karl
6/1/2008 19:11:06
Na Teslu Spider se vy .., zapomeň.. kup si RFT s VKV, je to lepší a pak nemáš problémy, navíc na SV a DV se v noci nevysílá, což asi víš ..... Mám v depozitáři RFT Konstant, ten má SV, KV, sehnal jsem kondezátory org, dle návodu, stejně to dělalo binec a rádio se dalo poslouchat akorát při vypnutém motoru. Doporučuji dobové rádio RFT A300 (někdy má i kazeťák), nebo RFT Stern Tranzit s VKV.
6/1/2008 18:41:39
Ahoj,mám Tesla Spider 6V a to má pouze SV a DV,takže bez VKV.Vůbec netuším,jak zapojit kondenzátor.Má dva vývody.Dřív měly pouze jeden a kostru.Děkuji moc za případné rady
Karl
6/1/2008 13:05:57
Zdarec, já jsem se s tím rovněž natrápil kdysi dávno, používal jsem rádia od RFT a Tesly, Na SV a DV jsem problémy měl, ale na VKV ne. Dělá ti to b .... i na VKV?
5/1/2008 13:24:58
Sehnal jsem kondezátory 3 mikroF místo 2,5.Je to problém?Odstínil jsem vše dle návodu,ale rádio při nastartovaném motoru vrčí dál.Jak mám odrušit dynamo?.Moc děkujji
Peter
19/10/2007 15:14:20
Ano diky. Este sa chcem spytat ci by niekto nemal na predaj knihy o trabantoch-Mam iba cerveneho Slehofera zo 73` a rad by som aj ine novsie.

P.S Ak by niekto zo Slovenska mal tak kupim. A ak niekto ma tak aj katalog dielov

Dakujem
19/10/2007 08:45:53
A este pokracovanie...
Přílohy:  odrusenie2.jpg (19,2 kB)
19/10/2007 08:45:45
A tu je uz popis odrusenia (samozrejme doboveho!)
Přílohy:  odrusenie.jpg (31,6 kB)
19/10/2007 08:45:27
Tak ti je ta knizka, toto je este starsie vydanie, myslim ze 71
Přílohy:  knizka.jpg (44,6 kB)
9/10/2007 20:27:02
Presny popis odrusenia bol pekne popisany v "modrej knizke", ktora bola k dostaniu pri kupe Trabanta, bola tam kapitola na konci o montazi anteny a odruseni radia.
Peter
5/10/2007 14:03:37
Dik pekne. uz to pojde pekne...
Ivosh Profil uživatele + foto
4/10/2007 20:50:42
Tu odrusovaci sadu mam, dokonce pro stare male civky. Krome toho, co uvedl
Pavel, jsou tam stinene kabely ke svickam, k prerusovaci, kondenzator pro
regulator a tusim i pro prerusovac blikacu.
Pavel JHB Profil uživatele
4/10/2007 19:19:58
Kondenzatorama civky, dynamo, nekdy sterace. Do trabiho byvala primo tzv.
odrusovaci sada.
+ Privod k radiu silnym dratem primo od baterky.
Peter
4/10/2007 18:06:30
Jak muzem odrusit radio?
Co vsetko treba odrusit a ako?
dakujemm
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: odruseni autoradia

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist